На зиму ми готуємо альтернативні джерела постачання тепла, – Максим Козицький

Фото: ua-energy

Підготовка до опалювального сезону йде планомірно. Готовність котелень Львівської області  – 93%. Про це в ефірі «Першого Західного» розповів голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

За його словами, на Львівщині підготовка до опалювального сезону відбувається планово. Також в області готують резерви на випадок надзвичайних ситуацій.

«В нас в резервах знаходиться близько 35 котлів, які можна буде використовувати в разі надзвичайних ситуацій. Крім того, ми запасаємось твердопаливними котлами. Робимо все можливе, щоб мати достатні запаси вугілля, дров, дизелю і бензину», – говорить керівник Львівщини.

Він каже, що крім обласної адміністрації підготовку до зими проводять і місцеві громади. Зокрема, Львів окремо готується до зими, в міській адміністрації готові встановлювати «буржуйки» в місцях масового скупчення людей.

«Ми також працюємо з ДСНС та благодійними організаціями щодо отримання великих тентів, теплових гармат, дизель-генераторів, електрогенераторів, щоб у разі удару забезпечити теплом місця масового скупчення людей, де можна буде роздавати гарячу їжу. Працюємо щодо забезпечення великими дизельними генераторами об’єктів критичної інфраструктури і закладів охорони здоров’я», – говорить Максим Козицький.

Новини