Наступ ворога на Бахмут зупинений  – Іван Тимочко

Фото: ЗСУ

На Бахмутський напрямок прибуло підкріплення, відтак, наступ ворога вдалось зупинити. Просування його військ далі, до Слов’янська і Краматорська стало неможливим.

Про це в ефірі на «Першому Західному» розповів голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко.

«Зараз проведена ротація або доповнення нашими військами. Інакше кажучи, відбувається насичення спеціальними військами, які виконують спеціальні завдання, якщо говорити про Бахмутський напрямок, бо наша увага прикута до Бахмуту, але це є значно ширша лінія. Активні бої ведуться біля Мар’їнки. І хоча масштабних змін ще не відбулось, можемо казати, що наступ на Бахмутському напрямку зупинений і зараз проводяться контрударні заходи», – розповів військовий.

За його словами, ворог нині не проводить лобові атаки, а намагається оточити Бахмут з двох сторін. Але не треба боятись, навіть якщо Бахмут доведеться залишити. Він своє завдання виконав.

«Він відтягнув ворожі сили. Ба більше, ми вже бачили, що після того, як ворог захопив  Попасну, Лисичанськ, розрахунок був вийти на Слов’янськ, Краматорськ. Але зараз він вже нездійсненний. Навіть якщо вони можуть витіснити наші війська гіпотетично з Бахмута, це означає, що ми просто вийдемо на нові лінії і бої будуть продовжуватись далі», – вважає Іван Тимочко.

оренда квартири Львів

Новини