Нічний обстріл Запоріжжя: зруйновано об’єкт цивільної інфраструктури, троє постраждалих

Фото: Олександр Куртєв, Телеграм

Унаслідок нічого ракетного обстрілу Запоріжжя, зруйновано об’єкт цивільної інфраструктури, трьох постраждалих госпіталізували.

Як повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух, в Запоріжжі зруйновано об’єкт цивільної інфраструктури, пошкоджені будинки та автомобілі навколо. Відомо про трьох постраждалих, їх з легкими травмами ушпиталено.

За його словами, руйнувань зазнав ще один об’єкт в Запоріжжі. Також одна з ракет поцілила в будову поблизу міста в Запорізькому районі. Постраждалих немає.

На місці подій працюють відповідні служби.

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв додав, що цей час відомо про руйнування у 10 багатоповерхівках, 9 будинках приватного сектору та ще в одному обʼєкті цивільної інфраструктури. В багатоповерхівках ушкоджено вікна, в приватних будинках – покрівлі.

«Комунальні служби, представники управляючих компаній та райадміністрацій вже займаються ліквідацією наслідків нічних обстрілів: прибирають вулиці від уламків, обходять квартири, підраховують кількість вибитих вікон, підвозять ремонтні матеріали.»

Новини