Німеччина оголосила новий пакет військової допомоги Україні включно з IRIS-T

Фото: Tagesschau

Німеччина пообіцяла Україні наступний пакет військової допомоги на суму 1,3 мільярда євро, який включає, серед іншого, чотири додаткові системи протиповітряної оборони IRIS-T-SLM, а також 20 тисяч артилерійських боєприпасів 155-мм калібру і протитанкове озброєння.

Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус у Києві на зустрічі зі своїм українським колегою Рустемом Умєровим, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Tagesschau.

«Це п’ятий такий пакет із минулої зими. І я впевнений, що він допоможе вам у вашій боротьбі з російською агресією», – сказав міністр.

Варто зазначити, що це вже третій транш зенітно-ракетних комплексів IRIS, який Німеччина пообіцяла поставити Україні з початку війни. Три системи з першого траншу вже поставлені, а четверта має надійти цієї зими. Другий транш з чотирьох систем запланований на 2024 рік, а третій – на 2025 рік.

На запитання щодо передавання Україні далекобійних ракет Taurus, Пісторіус сказав, що «нової інформації щодо Taurus немає».

Нагадаємо, міністр оборони Німеччини у вівторок вранці прибув до України з неоголошеним візитом.

Раніше Пісторіус підтвердив повідомлення у ЗМІ, що Німеччина подвоїть військову допомогу Києву на 2024 рік до 8 млрд євро.

оренда квартири Львів

Новини