Нова хвиля мобілізації в Росії вже триває, – військовий експерт

Фото: armyinform

Міністр оборони України Олексій Резніков нещодавно звернувся до росіян, щоб попередити їх про можливий воєнний стан у їхній країні і нову хвилю мобілізації. Але військовий експерт Іван Ступак вважає, що вона вже триває.

Про це він розповів в ефірі «Першого Західного».

«Там вже друкуються бланки повісток. Там є пропуск дати, але стоїть рік – 2023. І в мережі  я читав, що повістки вже роздаються в Москві з вимогою до 6 числа прибути на місце дислокації для уточнення даних. По факту мобілізація вже триває. Вона навіть можна сказати, не закінчувалась. Немає в неї початку і немає кінця. Вона латентна: то більш, то менш інтенсивна. Але вона триває  і зараз продовжує свій рух», – переконаний Іван Ступак.

Він також вважає, що планові цифри мобілізації росіянам виконати не вдасться.

«Навесні, коли вони призивали людей, у них був недобір на рівні  30%. Восени вони відзвітували, що зібрали 120 тисяч осіб при плані 127 тисяч. Але це офіційні цифри, а реальні, я думаю, набагато менші. І з кожною наступною хвилею їм буде все важче набирати людей», – заявив експерт.

Нагадаємо, після оголошення Володимиром Путіним у вересні 2022 року про мобілізацію військовослужбовців, які перебувають у запасі, з РФ виїхало до 1 мільйона росіян.

оренда квартири Львів

Новини