Нова прем’єрка Італії: Ми залишимося партнером хороброго народу України

Фото: Голос Америки

Прем’єрка Італії Джорджія Мелоні заявила, що Рим не піддасться на енергетичний шантаж Путіна і залишиться партнером України.

Про це вона заявила у своєму першому зверненні до італійського парламенту, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Corriere Della Sera.

Як заявила Мелоні, найближчим «вузлом, який потрібно буде розв’язати», буде – енергетика. При цьому вона наголосила, що «піддатися на шантаж Путіна – означає поглибити проблему».

«Свобода має свою ціну» – заявила Мелоні.

Водночас, за словами прем’єрки, Італія і надалі залишатиметься партнером хороброго українського народу, який протистоїть російській агресії» не лише «тому, що ми не можемо прийняти війну, але й тому, що це найкращий спосіб відстоювати наші національні інтереси».

Вона нагадала, що Італія є країною, яка завдяки своїм фізико-географічним характеристикам може більше інвестувати у відновлювану енергетику, зменшуючи таким чином свою залежність від іноземних держав.

Нагадаємо, в суботу лідерка «Братів Італії» Джорджія Мелоні та міністри її уряду склали присягу. Першій в історії республіки жінці-прем’єру менш ніж через місяць після виборів президент Серджо Маттарелла доручив сформувати новий уряд.

Перед тим вона оголосила членів свого кабінету.

Новини