Обласні депутати торік забули про політику і багато волонтерили, – Юрій Холод

Фото: ЛОР

Львівщина стала надійним тилом у перший рік великої війни. Область була однією із тих, що прийняли найбільше внутрішньо переміщених осіб. Тому багатьом мешканцям довелось взяти на себе обов’язки волонтерів.  Цим також займались і багато депутатів Львівської обласної ради.

Про це в ефірі ТРК «Перший Західний» розповів заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

За його словами, політика торік відійшла на задній план. Всі обласні обранці в той чи інший спосіб намагались працювати на користь держави. Зокрема, депутатський корпус, за його спостереженнями, поділився на три групи.

«Дуже велика кількість депутатів одразу стали волонтерами. Це важливо, бо завдяки такій спільній роботі ми досягнули багато результатів. Я вдячний депутатам: Ростиславові Добошу, Северину Хобзею, Тарасові Подвірному. Хлопці задзвонили в перші дні і спитались, де вони можуть включитись: хтось щось знає в логістиці, хтось – в медицині… Підключились і стали працювати. Є ряд депутатів, які сьогодні служать. Їм велика шана і повага, бо вони взяли такий виклик на себе», – каже заступник голови облради.

Є ще третя група депутатів – це ті, які залишаються тут і тримають економіку області і країни. За словами Юрія Холода, вони створюють робочі місця, платять податки, зарплату, податки і, таким чином, розвивають економіку.

«Це теж є важливо, бо закупівля зброї, амуніції – це все відбувається за наші гроші. Тому цей фронт теж треба тримати», – сказав Холод.

Водночас депутати виконують і свої обов’язки, делеговані їм мешканцями Львівщини. Зокрема, 14 березня має відбуватись чергова сесія Львівської обласної ради. Перелік питань, які там планують розглянути, мають погодити до кінця цього тижня.

Новини