Остін: У РФ вичерпуються боєприпаси, у неї значні бойові втрати

Фото: CNN

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив у п’ятницю на зустрічі у форматі «Рамштайн» в Німеччині, що у Росії вичерпуються боєприпаси і вона зазнала значних бойових втрат.

Виступ Остіна цитує CNN, повідомляє «Європейська правда».

«Україна надихнула світ, а в Росії тим часом вичерпуються боєприпаси. Вона понесла значні бойові втрати», – сказав Остін.

Глава Пентагону зазначив, що Москва зараз звертається до своїх небагатьох партнерів, які у неї залишилися, щоб поповнити запаси свого трагічного і непотрібного вторгнення, «але навіть Іран і Північна Корея не визнають, що вони здійснюють постачання Росії»..

«Просто порівняйте це з величезною підтримкою вільної та суверенної України, представленою в цій залі», – сказав Остін делегатам у п’ятницю.

Після звернення президента Володимира Зеленського до учасників зустрічі Остін сказав, що «ми й надалі будемо відстоювати принцип, згідно з яким кордони не можна перекроювати силою».

У четвер Сполучені Штати оголосили про виділення Україні додаткових 2,5 млрд доларів військової допомоги. Пакет включатиме більше бронетехніки та боєприпасів.

Але головна увага зустрічі у форматі «Рамштайн» зосереджена на тому, чи надішле Німеччина бойові танки Leopard в Україну або ж чи принаймні погодить їх передачу з третіх країн.

Новини