Перемога України буде тоді, коли РФ більше не зможе напасти на Україну – Залужний поговорив з Каволі


Перемога України не тільки звільнення її територій, але й створення таких умов, які не дадуть росіянам змоги будь-коли у майбутньому напасти на нашу державу.

Про це заявив головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний.

«Перемога України означатиме не тільки звільнення її територій, але й створення таких умов і таких Збройних Сил, які не дадуть росіянам змоги будь-коли у майбутньому напасти на нашу державу».

Залужний напередодні засідання контактної групи з питань оборони у форматі «Рамштайн» провів телефонну розмову з верховним головнокомандувачем Обʼєднаних збройних сил НАТО в Європі та командувачем ЗС США в Європі генералом Крістофером Каволі.

Зокрема, обговорили питання постачання міжнародної військової допомоги Україні та підготовки українських підрозділів на території країн-партнерів. Також Валерій Залужний поділився оцінками оперативної обстановки на фронті російсько-української війни і планами стосовно подальших дій.

«Вдячний генералові Каволі за глибоке розуміння ситуації і значні зусилля з наближення нашої Перемоги, баченням якої я поділився сьогодні з моїм співрозмовником».

Новини