Перші два цивільні судна погодились скористатися тимчасовим коридором у Чорному морі – Кубраков

Фото: Олександр Кубраков, Фейсбук

Перші два цивільні судна погодилися скористатися тимчасовим коридором у напрямку до українських портів, на них завантажать майже 20 тис тонн пшениці для країн Африки та Азії.

Про це повідомив у Facebook віцепрем’єр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

«Після використання тимчасового коридору для виходу заблокованих через російську агресію суден з портів Одеси, Чорноморська та Південного балкери Resilient Africa та Aroyat підтвердили готовність скористатися маршрутом на вхід до порту Чорноморськ під завантаження майже 20 тис тонн пшениці для країн Африки та Азії».

За словами Кубракова, судна перебувають під прапором Палау, а їх екіпаж складається з громадян Туреччини, Азербайджану, Єгипту та України.

Віцепрем’єр нагадує, раніше встановлений навігаційним дорученням ВМС ЗСУ коридор використовувався для евакуації суден, які перебували в українських портах Чорноморськ, Одеса та Південний на момент повномасштабного вторгнення РФ. Зокрема, ним скористалися 5 суден: контейнеровоз Joseph Schulte, балкери Primus, Anna-Theresa, Ocean Courtesy та Puma.

оренда квартири Львів

Новини