Підприємства Львівщини можуть отримати до 20 тисяч євро гранту

Фото: gov.kz/memleket

Міжнародна організація з міграції (МОМ) пропонує українському мікро- та малому бізнесу взяти участь у грантовій програмі в межах проєкту «Розвиток малих та середніх підприємств: економічна інтеграція ВПО та відновлення бізнесу».

Як йдеться в повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА, проєкт фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW.

Мета грантової програми – підтримка економіки України шляхом відновлення виробництва та робочих місць, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

Загалом МОМ планує надати гранти 100 малим та 270 мікропідприємствам.

Участь можуть взяти малі та мікропідприємства, що релокуються або здійснюють діяльність в Київській, Львівській, Закарпатській, Сумській, Чернігівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Полтавській, Дніпропетровській або Харківській областях. Також бізнес має бути зареєстрованим не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки.

Для мікропідприємств максимальна сума гранту становить 4 500 євро, для малих підприємств – 20 000 євро. Суми будуть виплачені в гривневому еквіваленті за курсом ООН. Грантові кошти можна буде використати на:

Придбання спеціалізованого обладнання, інструментів, необхідних для виробництва / переробки, та іншої діяльності компанії;

– Оренду приміщення (до 4 місяців);

– Ремонт і облаштування приміщень (в тому числі придбання меблів, стелажів тощо);

– Заробітну плата (до 4 місяців) і витрати на створення додаткових робочих місць;

– Закупівлю сировини для виробничого процесу (до 50% від суми гранту);

– Перевезення обладнання / персоналу.

Детальніше про грант за посиланням.

«Одне підприємство може подати лише одну заявку. МОМ щомісяця проводитиме перегляд заявок та запрошуватиме відібраних заявників для презентації бізнес-плану. Останній місяць подання заявки в 2023 році – жовтень. Гранти виділятимуться доти, доки не вичерпаються кошти. Якщо їх буде вичерпано до жовтня 2023 року, конкурс буде закритий. Відтак, рекомендую аграріям Львівщини активізуватись у напрямку подачі заявки», – наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

оренда квартири Львів

Новини