Після анексії загострення не буде. Ця подія для внутрішнього споживача, – Олег Жданов

Фото: Getty Images

Анексія українських територій ніяк не вплине бойові дії. Усе це шоу з приєднанням окупованих областей Росія влаштувала виключно для росіян. У цьому впевнений військовий аналітик Олег Жданов.

Про це він розповів в ефірі «Першого Західного».

«Справа в тому, що вже восьмий місяць йде війна. Путіну потрібно було продати щось населенню. Пояснити, чому це все триває восьмий місяць і чому потрібна мобілізація. Зараз він цією подією звітував перед суспільством. Мовляв, ось ми завоювали території. І оскільки це новітні території, то що треба? Треба йти їх захищати. Тому беріть мішок і йдіть у військкомат отримувати зброю! Ось для чого ці події», – вважає експерт.

Він акцентує на тому, що Путін при цьому не оголосив війну чи воєнний стан, а це означає, що великих змін на фронті точно не варто очікувати.

«Він оголосив війну Заходу, звинувативши його у всіх смертних гріхах. Це більше виклики для Заходу. Для нас нічого не зміниться. Ми продовжуємо бойові дії, продовжуємо звільняти нашу територію. І я думаю, РФ найближчим часом не буде висувати ніяких інших вимог», – переконаний Олег Жданов.

Новини