Полк «Азов» потролив Кадирова за постановку штурму в Маріуполі


Полк «Азов» вважає відео штурму багатоповерхівки в Маріуполі постановкою, тому організатор вбивства Бориса Нємцова Руслан Геремєєв міг поранитися хіба що послизнувшись на пляшці.

Про це йдеться в їхньому дописі у Телеграм.

«В Маріуполі, після невдалого штурму порожнього згорілого будинку, важкі поранення отримав наближений до кадирова польовий командир та організатор вбивства Бориса Нємцова руслан геремєєв. Вочевидь, цей сивобородий горець під час штурму послизнувся на пляшці, яку перед тим залишили руські солдати та прийняв на себе всю вогневу міць порожніх вікон маріупольської багатоповерхівки та прикрив своїх менш досвідчених тіктоквоїнів, врятувавши їм життя і здоров’я.

Сподіваємось, що геремєєв помре від отриманих поранень і український будинок відновить справедливість та помститься за Нємцова, чого не змогли зробити всі російські патріоти та силовики.»

Кілька днів тому глава Чечні Рамзан Кадиров показав відео про участь чеченців у захопленні Маріуполя, на якому зображений Руслан Геремєєв, якого вважають організатором вбивства опозиційного російського політика Бориса Нємцова.

 


Новини