Пораненого собаку, якого знайшли в Куп’янську, взяв до себе тенор Андреа Бочеллі

Фото: Олесь Маляревич, Фейсбук

Пес Джек, якого знайшли в окупованому Куп’янську, переїхав до Італії і став членом родини відомого тенора тенора Андреа Бочеллі.

Про це розповів депутат Київської міської ради Олесь Маляревич, який знайшов пса разом з тероборонівцем Юрієм Федоренком.

«Дива трапляються навіть в темні часи. Саме диво трапилось із собакою по імені Джек, який жив в місті Куп’янськ, опинився в окупації, майже втратив слух внаслідок вибухів, мав невелике осколкове поранення на спині, але зберіг свою природну доброту, любов до людей, міцний характер та віру в найкраще».

Олесь Маляревич розповів про собаку своєму американському другу Амеду та брату, які періодично відвідують Україну та активно підтримують в різних військових питаннях.

«Через декілька днів відбулась доленосна зустріч Джека за Амедом, де він одразу запропонував знайти Джеку новий безпечний дім і знайшов! Так почався шлях Джека до Італії, до сім’ї Андреа Бочеллі. Я називаю тепер Амеда хрещеним батьком Джека».

В Києві Джеку провели хірургічне втручання, видалили зі старої рани на спині осколок, протягом п’яти днів робили все можливе, щоб максимально поправити здоров’я Джека і їм це вдалась.

Новини