Пошкодження «Північних потоків» – це диверсії росіян, щоб не платити штрафів, – обласний депутат

Фото: tsoua

За вибухами на газогонах «Північних потоків» стоять росіяни. Підірвавши їх, вони таким чином позбавили себе багатомільярдних штрафів за невиконання контрактів. У цьому переконаний депутат Львівської обласної ради і водночас військовослужбовець  103 Бригади Сил ТРО Олександр Ганущин.

Про це він розповів в ефірі «Першого Західного».

«Росіянам назад дороги не було. Вони вирішили, що спочатку не дадуть газ, який вже був законтрактований. А потім почитали контракт: «Ой, та ми тоді  маємо за це заплатити санкції». Хтось придумав таку схему: підірвати свої труби», – вважає депутат. І як наслідок, вони отримують страховку і виявиться, що санкції на них не буде на що накладати

За словами депутата, за контрактом росіяни мали далі постачати цей газ в Європу. З липня вони почали знижувати постачання, а потім коли злякались санкцій за це – вирішили знайти виправдання.

«Сталась ситуація, яка для Заходу є дуже сигнальною, бо сьогодні це були російські газові труби в Балтиці, а завтра це буде умовний кабель, який з’єднує США і Європу, або інші трубопроводи, які йдуть по дні. Зараз світ має задуматись з ким він має справу. Це хворі люди, які постійно підвищують ставки там, де їх можна підвищити. І ніхто не бачить, що в підсумку буде», – сказав Олександр Ганущин.

Новини