Повітряні сили наголошують: іти в укриття потрібно кожного разу, коли оголошено тривогу

Фото: АрміяInform

Повітряні сили України наголошують, що дотримуватись заходів безпеки потрібно кожного разу у випадку оголошення повітряної тривоги, незалежно від того, через яку загрозу її вмикають.

Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону 29 листопада, пише Українська правда.

Ігнат нагадав, що повітряна тривога може бути оголошена в багатьох випадках: ймовірна загроза атак з морського напрямку, загроза удару балістичними ракетами з оперативно-тактичних комплексів (ті самі «Іскандери», Точка-У), загроза з берегових комплексів «Бастіон».

На уточнююче запитання речник ПС зазначив, що вдень вівторка стратегічні бомбардувальники РФ у небо не злітали, загроза існувала від оперативно-тактичних комплексів противника.

«Загроза удару ракетним озброєнням, імовірно наземним (з оперативно-тактичних комплексів).

Якщо є повітряна тривога, вона не просто так. Не лише літаки стратегічної авіації можуть бути джерелом цієї тривоги. Якщо вона оголошується, потрібно її дотримуватися».

Нагадаємо, 29 листопада вдень повітряна тривога оголошувалася по всій Україні, пізніше ще одна – в східних та південних регіонах.

Новини