Повторити масований ракетний обстріл, як 24 лютого 2022 року, росіяни не зможуть, – військовий експерт

Фото: slovoidilo

Під час ймовірного масованого ракетного удару в річницю початку великої війни російська армія зможе запустити 70 ракет. І це середньостатистичний показник, який ми могли бачити і під час минулих атак. Максимум, що росіяни зможуть зробити ще, це додати до цієї кількості 10% ракет.

Так вважає військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

Про це він розповів в ефірі на «Першому Західному» .

«Ракетний обстріл буде мати конкретну компоненту. Починаючи з жовтня, вони приблизно обирали по 70 ракет. Я не здивуюсь, якщо вони можуть накопичити таку кількість ракет і для цього ракетного обстрілу. Можливо навіть він буде трохи більший на 10-20% від середньостатистичного показника. Але він не буде перевищувати сотню ракет. Це зараз їм реалізувати не те що складно, а навіть неможливо», – переконаний Олександр Коваленко.

Тобто, на його думку, росіяни не зможуть досягнути показника 24 лютого 2022 року, коли вони випустили по Україні 160 ракет.

«Але це не означає, що треба ігнорувати повітряні тривоги. Зараз вони будуть намагатись наносити удари по цивільним об’єктам та якісно гіршою номенклатурою ракетного озброєння, аніж це було рік тому», – вважає військовий експерт.  

Новини