Прем’єр Іспанії прибув до КНР – переконуватиме Сі Цзіньпіна підтримати мир на умовах України

Скрін з відео: El Pais

Голова уряду Іспанії Педро Санчес, який сьогодні прибув до Китаю з офіційним візитом, намагатиметься переконати лідера країни Сі Цзіньпіна підтримати мир на умовах України.

Про це повідомляє El Pais, передає Укрінформ.

На думку Санчеса, цей візит, можливо, переорієнтує Китай до більш проєвропейської позиції щодо війни росії проти України.

Тому він, ймовірно, намагатиметься переконати лідера Китаю, що мирний план повинен демонструвати підтримку України, інакше в ньому немає жодного сенсу. Будь-який мирний план, який пропонується для України, повинен мати пряму підтримку Володимира Зеленського та українців, переконаний голова уряду Іспанії.

Окрім того, Іспанія вважає позицію Сі Цзіньпіна вирішальною у врегулюванні конфлікту. Співрозмовники в уряді Санчеса заявили, що в мирному плані Китаю є пропозиції, які певною мірою зацікавили президента України Володимира Зеленського.

Як повідомлялося, Педро Санченс 23 лютого перебував з робочим візитом в Україні. У межах візиту він зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським та виступив в українському парламенті.

Минулого місяця Пекін виклав так званий мирний план з 12 пунктів та закликав до всеосяжного припинення вогню в Україні. Нещодавно лідер Китаю здійснив поїздку до москви, де він назвав позицію Пекіна щодо війни «неупередженою».

оренда квартири Львів

Новини