Путін уже говорить, що РФ немає сенсу застосовувати ядерну зброю в Україні

Фото: росЗМІ

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що немає жодного політичного сенсу в ядерному ударі по Україні.

Про це він заявив у виступі на пленарній сесії міжнародного дискусійного клубу «Валдай» у Москві.

«Нам не потрібен ядерний удар по Україні, сенсу немає – ні політичного, ні військового».

При цьому російський диктатор заявив, що «поки існує ядерна зброя – існує ризик її застосування».

Путін також сказав, що в Росії «ніколи не казали про застосування ядерної зброї». Нібито він завжди реагував на слова західних політиків.

Володимир Путін також заявив, що особисто доручив міністру оборони РФ Сергію Шойгу зателефонувати всім його колегам в інших країнах і розповісти про нібито підготовку Україною провокації із застосуванням «брудної бомби».

«Ми ж не випадково оприлюднили дані спецслужб, що готується якийсь інцидент із «брудною бомбою»… Це я дав вказівку Шойгу продзвонити всім його колегам і проінформувати про це».

Путін заявив, що Росія нібито навіть приблизно знає, де роблять «брудну бомбу». За його словами, наявні в Україні технології дозволяють зробити таку зброю із залишків ядерного палива.

Президент країни-агресора запевняє, що самій Росії нібито нема чого робити провокації з ядерною зброєю. За словами диктатора, у них «сенсу немає ніякого – ні політичного, ні військового».

Він також заявив, що всіляко підтримує прохання Києва, щоб МАГАТЕ приїхало і перевірило всі атомні об’єкти в Україні, але запевняє, що це потрібно, щоб Україна нібито не встигла «замести сліди підготовки «брудної бомби»«.

Путін також забрехався, намагаючись переконати всіх, що на Запорізькій АЕС є тільки російський персонал і немає ніякого озброєння.

«Прямо іноді говорять, а постійно натякають, що ми обстрілюємо ЗАЕС. Ну, вони збожеволіли зовсім, ні? Ми ж контролюємо цю ЗАЕС! Там же війська перебувають наші!».

При цьому Путін запевняє, що біля ЗАЕС «немає ніякої важкої зброї РФ». За його словами, це нібито бачать і представники МАГАТЕ, яких окупанти пустили на ЗАЕС. Мовляв, вони відмовилися жити в готелі, живуть просто на станції і нібито вони «на власні очі бачать, хто стріляє, і звідки снаряди летять».

Нагадаємо, російський диктатор неодноразово у своїх виступах погрожував застосуванням ядерної зброї, коли говорив про війну з Україною. Зокрема, що «Роза вітрів» може розвернутися в сторону ворогів Росії.

Він також перевів в особливий режим ядерні сили РФ.

Українська правда

Новини