Путін збрехав, що російські втрати в десять разів менші ніж в України

Фото: росЗМІ

Російський диктатор Володимир Путін заявив що втрати російської сторони на полі бою в десять разів менші ніж в України.

Про це він заявив під час виступу на пленарній сесії міжнародного дискусійного клубу «Валдай» у Москві, пише Українська правда.

«Втрати там місцями, кажу про це з жалем, втрати бувають 1 до 10, 1 до 8. Останнім часом майже завжди 1 до 7, 1 до 8. Людей не шкодують зовсім. Хіба справжні патріоти своєї країни можуть це допустити».

При цьому російський диктатор намагався нав’язати пропагандистам думку про те, що в Україні нема націоналістів, також він дав задню із своїми заявами щодо примарних «нацистів» в Україні.

Тепер Путін заявляє, що українці захищають награбовані мільярди, які зберігають у європейських банках.

Диктатор заявив, що українських захисників мотивує «економічна» сторона питання, а не суверенітет, цілісність України та захист своїх рідних від російських окупантів та опір геноциду українського народу.

На думку Путіна, по Києву ходять тисячі людей із факелами та стастиками.

Яким чином оцінка Путіна втрат на війні з Україною співвідноситься із мобілізацією 300 тисяч росіян, він не пояснив.

Нагадаємо, український Генштаб станом на 27 жовтня повідомив, що вбитими втрати росіян на війні склали 69 220 окупантів.

В кінці серпня міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що загальні втрати Росії у війні з Україною становлять понад 80 тисяч людей.

16 жовтня у Міноборони повідомили, що на півдні України на даний час співвідношення втрат українських і російських військ складає приблизно 1 до 6,5.

Новини