Рада повернула виплату 30 тисяч військовим, але є нюанси

Фото: ЗСУ

Верховна рада проголосувала в цілому за законопроєкт з правкою, що повертає виплату 30 тисяч гривень для українських військових, які перебувають поза місцями бойових дій.

Про це повідомив народний депутат Дмитро Разумков.

«Рішення ухвалено. Парламент підтримав повернення виплат 30 тисяч для наших військових.

Сьогодні на засіданні народні депутати проголосували 254 голосами «за» правку «Розумної політики» до законопроекту № 8312. Вона передбачає повернення виплат у 30 тисяч військовим, службі цивільного захисту, поліцейським за рахунок обмеження зарплат топ-посадовцям. Сам законопроект, який врегульовує окремі питання роботи Міноборони під час воєнного стану, також отримав впевнені 277 голосів парламентарів».

Разумков вважає, що це дуже правильний і своєчасний крок, він сподівається, що голова Верховної Ради, а потім і президент якнайшвидше підпишуть цей закон і він вступить в силу.

Натомість як зауважив нардеп Ярослав Железняк, головне, щоб повернення надбавок спрацювало:, бо скоріш за все, потрібно буде змінювати бюджет. Окрім того, обмеження до 10 мінімальних зарплат для держслужбовців, це дуже мала економія. Навіть на 2% від запланованих видатків не вистачить. Нардеп нагадав, що у день на виплати військовим витрачали 2,7 млрд грн.

«Тому я б поки не так однозначно стверджував, що повернули.

Поки правильно буде: «грошове забезпечення працівників, службових і посадових осіб бюджетних установ/ДП обмежили до десяти розмірів мінімальної заробітної плати»

оренда квартири Львів

Новини