Ракетний удар по Києву: уламки спричинили руйнування, троє загиблих. Оновлено

Фото: КМВА

Цієї ночі ворог атакував Київ та область ракетами з оперативно-тактичних ракетних комплексів наземного базування. Унаслідок падіння уламків загинули три людини, з них одна дитина, десять – постраждали. Є руйнування та пошкодження у трьох районах столиці – Деснянському, Дніпровоському, Дарницькому.

Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація (КМВА).

«Перший день літа. День захисту дітей. А рашисти здійснюють черговий напад на столицю і знов вбивають! Вбивають українських дітей. Ця атака пов’язана із застосуванням агресором ймовірно, оперативно-тактичних ракетних комплексів наземного базування. Тому ракети на Київ полетіли не з літаків»

За даними КМВА, попередньо, це були крилаті ракети та балістичного типу (остаточно кількість та тип зброї визначать Повітряні сили). Усі виявлені повітряні цілі були знищені силами і засобам нашої протиповітряної оборони. На жаль, від падіння уламків є жертви та руйнування.

Зокрема, у Деснянському районі:

  • Загинуло 3 людини, з них 2 дітей (вік 5-6 та 12-13 років). 7 госпіталізовано, ще двом допомога надана на місці.
  • Пошкоджень зазнав житловий сектор будинок – вибиті вікна та двері. Вибуховою хвилею зірвало балкон.
  • Також зафіксовано падіння уламків на дитячу поліклініку; уламками пошкоджено дві школи – вибиті вікна та двері, дільничний пункту поліції. Окрім того, внаслідок падіння уламків на дитячий садок, вибуховою хвилею винесло вікна.

Дніпровський район:

  • 3 постраждалих, 2 з них госпіталізовано.
  • В одному з будинків житлового сектору внаслідок падіння палаючих уламків виникло сильне задимлення, вибуховою хвилею вибило вікна.
  • Також зафіксоване падіння уламків на адміністративну будівлю; є пошкоджені припарковані автомобілі, кілька одиниць транспорту згоріли. Сталося падіння уламків у дворах будинків, на проїжджій частині, на зелених зонах.

Дарницький район:

  • Інформація щодо постраждалих на даний час відсутня.
  • В одному з будинків житлового сектору через падіння уламків вибуховою хвилею вибило вікна.
  • Пошкоджено трубопровід гарячого водопостачання; падіння уламків на нежитлову будівлю, зафіксовано руйнування на першому поверсі; зафіксовано падіння уламків у дворах будинків, на проїжджій частині.

Оновлено. В КМВА уточнили кількість постраждалих. Зокрема, в Деснянському районі: 3 загиблих особи, з них 1 дитина (2012 р.н.) та 10 осіб травмовано, з них 1 дитина.

У Дніпровському районі: 2 особи травмовано.

Загалом: 3 загиблих, з них 1 дитина та 10 людей травмовано, з них 1 дитина.

оренда квартири Львів

Новини