Релоковані на Львівщину підприємства можуть отримати по 200 тис. грн, – Андрій Годик


200 тисяч гривень на розвиток або 500 тисяч на модернізацію обладнання може отримати підприємство, яке переїде на Львівщину. Про це в ефірі «Першого Західного» заявив заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

За його словами, підприємству для цього передовсім потрібно переїхати на Львівщину. Друга обов’язкова умова – реєстрація в області. Також бізнес має потрапляти під виробничі КВЕДи, оскільки на Львівщині хочуть розвивати саме виробництво. Якщо виконані ці умови, підприємство може отримати 100 тисяч гривень бонусної підтримки за початок роботи на території області. Ще 100 тисяч гривень підприємцю дадуть, якщо він створить понад 20 нових робочих місць.

«Але це лише один із інструментів. Ми презентували програму, яка буде вже затверджена в найближчі дні. Буде ще додатково два інструменти: зокрема, це ваучерна підтримка на сертифікацію, маркетингові послуги. Або, фактично, 500 тисяч гривень одному суб’єкту господарювання на закупівлю обладнання для модернізації  своїх виробничих потужностей», – говорить посадовець.

Гроші для цього виділять з обласного бюджету. Мета цієї ідеї, як каже Андрій Годик,  взаємовигідна співпраця влади і бізнесу. Бо з одного боку влада допомагає підприємству освоїтись в нових умовах, а з іншого – отримує в майбутньому податкові надходження від цього підприємства.

 


Новини