Резніков розповів делегації ЄС, що Україні потрібно для контрнаступу

Фото: Міноборони України

Для контрнаступальної операції Україні необхідні, насамперед, важка техніка та підготовлені резерви.

Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков під час зустрічі із делегацією Комітету Європейського Союзу з питань політики та безпеки на чолі із головою Комітету пані Дельфіною Пронк.

Зокрема, Резніков поінформував європейських партнерів про поточний стан ситуації на передовій, зокрема на північному, східному та південному напрямках. Також окрему увагу акцентовано на наданні допомоги Силам оборони України з боку ЄС і професійній підготовці українських військовослужбовців за кордоном.

Він подякував іноземним партнерам за те, що з перших днів російського повномасшбатного вторгнення ЄС солідарний з Україною та надає нашій державі всебічну підтримку та допомогу у політичній, економічній, військовій, гуманітарній сферах.

«Проте ми готуємось до контрнаступальної операції, тому Україні необхідні, насамперед, важка техніка та підготовлені резерви. Ми зацікавлені у проведенні тренувань українських військових на всіх рівнях: від індивідуальної підготовки солдата до колективних навчань підрозділів бригадного рівня», – сказав Резніков.

Міністр оборони наголосив, що Україна очікує на майбутній Вільнюський саміт НАТО, який має засвідчити, що наша держава є не лише надійним партнером Альянсу, а й країною, яка добре вивчила російського агресора і вміє воювати проти нього.

«Головною загрозою для НАТО є Росія. І лише Україна на практиці знає, як боротися з ворогом всього цивілізованого світу. Тож набуття нашою державою членства в Північноатлантичному альянсі та Євросоюзі – є одним із ключових елементів міцної системи міжнародної безпекової архітектури».

Резніков також зазначив, що питанню постачання зброї та її обліку приділяється дуже прискіплива увага в Міноборони та ЗСУ. Він ознайомив іноземних гостей із запровадженою в Міністерстві оборони логістичною програмою LOGFAS, якою користуються всі члени НАТО, і яка дозволяє моніторити постачання Україні озброєння від країн-партнерів і контролювати рух матеріально-технічної допомоги.

оренда квартири Львів

Новини