Резніков: Українців готуватимуть цілими підрозділами, щоб вони на новій техніці звільняли території

Фото: Міноборони

Міністр оборони Олексій Резніков, говорячи про підсумки засідання Контактної групи з питань оборони України у вівторок, заявив, що «дуже задоволений» його результатами, та розповів про деякі з них.

Про це Резніков сказав журналістам у кулуарах НАТО, про це повідомляє «Європейська правда» з Брюсселя.

Міністр спершу зазначив, що в «Рамштайні» брали участь 54 представники країн світу, що означає, що «антикремлівська коаліція зростає».

«Я хочу сказати, що я почув чітко меседжі від усіх представників: це повна підтримка України до перемоги. І всі вважають, що перемога України – саме на полі бою», – сказав він, додавши, що учасники «Рамштайну» наголошували на швидкості, своєчасності й стабільності допомоги.

«Ми продовжували говорити про навчання наших підрозділів для того, щоб вони на тій техніці, яку нам дають, і ухвалене рішення надавати, – щоб готові підрозділи виконували завдання Генерального штабу зі звільнення тимчасово-окупованих територій», – додав Резніков.

Міністр також повідомив, що на зустрічі йшлось, серед інших питань, про те, як забезпечити більшу підзвітність щодо обліку зброї, яка надається партнерами для війни проти Росії.

У вівторок у Брюсселі міністри оборони й представники оборонних відомств близько 50 країн зібрались на зустріч у форматі «Рамштайн», де, як очікується, викладуть додаткові зобов’язання щодо надання Україні боєприпасів і засобів протиповітряної оборони, і ці нагальні потреби переважають над довгостроковими запитами, як-от винищувачі або швидке постачання західних бойових танків.

Новини