РФ готує оборону, щоб запобігти швидкому просуванню ЗСУ – розвідка Британії

Фото: росЗМІ

Росія докладає значних зусиль для підготовки глибокої оборони за поточною лінією фронту, щоб запобігти будь-якому швидкому просуванню України в разі прориву.

Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії у вівторок, пише «Європейська правда».

Зокрема, Росія почала будівництво оборонних споруд навколо Маріуполя. Для цього два заводи виготовляють бетонні пірамідальні протитанкові конструкції, відомі як «зуби дракона».

«Ймовірно, «зуби дракона» встановлені між Маріуполем і селом Нікольське; і на північ від Маріуполя до села Старий Крим. Маріуполь є частиною російського «сухопутного мосту» з Росії до Криму. «Зуби дракона» додатково відправили для підготовки оборонних укріплень в окупованих Запорізькій та Херсонській областях», – йдеться в огляді.

Росія укріплює свої позиції по усіх районах окупації. 19 жовтня 2022 року власник групи Вагнера Євгеній Пригожин заявив про будівництво укріпленої оборонної «лінії Вагнера» в окупованій Росією Луганській області.

«Ця діяльність свідчить про те, що Росія докладає значних зусиль для підготовки глибокої оборони за поточною лінією фронту, щоб, ймовірно, запобігти будь-якому швидкому просуванню України в разі прориву», – йдеться в огляді.

Напередодні британська розвідка повідомила, що РФ зіткнулася з низкою проблем, які не дозволять їй здобути перевагу в повітрі найближчими місяцями.

Новини