РФ стягує додаткові сили – в ОП прокоментували заяви Суровікіна про відхід з Херсону

Фото: ОП

Україна не бачить ознак того, що Росія залишає Херсон без бою. У місті зберігається значна частина російського угруповання.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

«Дії говорять гучніше за слова. Україна не бачить ознак того, що Росія залишає Херсон без бою. У місті зберігається значна частина російського угруповання, в регіон стягуються додаткові резерви. Україна звільняє території, спираючись на дані розвідки, а не зрежисовані телевізійні заяви».

Голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич вважає, що варто довіряти офіційним джерелам, незважаючи на заяви російського керівництва, а також закликав не розголошувати інформацію про дії Сил оборони України і дотримуватися режиму інформаційної тиші.

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім також закликав не довіряти заява росіян про відступ з Херсона: «Якщо росіяни щось говорять, то зроблять навпаки».

Нагадаємо, 9 листопада новий командувач російськими окупаційними військами в Україні Сергій Суровікін заявив, що на Херсонщині РФ перекидає окупантів на лівий берег Дніпра, тобто залишає Херсон.

Новини