РФ тільки на Донеччині втратила вже більше людей, ніж у двох Чеченських війнах – Зеленський

Фото: ОП

Російська армія витратила на Донеччині вже стільки життів своїх людей і стільки боєприпасів, скільки, мабуть, не витрачала у двох Чеченських війнах, разом узятих.

Про це у вечірньому зверненні заявив президент Володимир Зеленський.

«Найбільш жорстокі бойові дії протягом усього тижня зосереджені на Донбасі – це Бахмут і Соледар. Тримаємо наші позиції. На цих і деяких інших напрямках на Донеччині російська армія витратила вже стільки життів своїх людей і стільки боєприпасів, скільки, мабуть, не витрачала у двох Чеченських війнах, разом узятих. Але реальний рівень втрат Росії приховується від російського ж суспільства».

Зеленський також звинуватив Росію у брехні, коли вона говорить про те, що готова до переговорів.

«Коли хтось думає про переговори, він не шукає, як обманути всіх навколо, щоб послати ще десятки чи сотні тисяч людей у мʼясорубку – як мобілізованих чи якихось там найманців».

За його словами, Україна якраз готова до миру, позицію України світ знає: це повага до Статуту ООН, повага до нашої територіальної цілісності, повага до наших людей і належна відповідальність за терор – покарання для всіх, хто винен, і повне відшкодування Росією завданих нам збитків.

«Україна буде вільною. І весь наш кордон буде відновлений. Як на землі, так і на морі. Як на сході, так і на півдні».

Новини