РФ веде проти Молдови гібридну війну задля повалення влади – міністр оборони

Фото: Радіо Свобода

Міністр оборони Молдови Анатолій Носатий вважає, що країні не загрожує «безпосередня військова небезпека», водночас вона є об’єктом «гібридної війни, яку веде Росія» з метою «повалення державної влади».

Про це він заявив в інтерв’ю AFP, передає «Європейська правда».

«Безпосередньої військової загрози для Молдови наразі не існує, але існують інші види небезпеки, які впливають на безпеку країни – гібридна війна», – зазначив Носатий.

Він пояснив, що Росія, породжуючи «дезінформацію, напруженість всередині нашого суспільства», намагається «змінити політичний порядок, дестабілізувати і повалити державну владу».

«Найбільшим викликом зараз є низка провокацій, які Російська Федерація намагається використати для дестабілізації ситуації», – додав міністр оборони Молдови.

Минулого тижня в Білому домі заявили, що особи, пов’язані з російською розвідкою, планують організувати протести в Молдові з метою повалення влади й встановлення більш проросійського уряду.

У неділю у поліції Молдови заявили, що розкрили групу організаторів заворушень на тлі протесту проросійських сил, який проводився у Кишиневі.

Новини