РФ змінює тактику ракетних обстрілів – розвідка


Росія намагається змінити тактику ракетних обстрілів України

Про це розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк у коментарі для «РБК-Україна».

За даними ГУР та Міноборони, у Москви залишилося менше ніж 100 високоточних крилатих ракет, які найчастіше використовуються при обстрілах – «Калібр», Х-101, Х-555. Обсяги виробництва не встигають за тою динамікою, з якою Росія витрачала їх до середини лютого.

«Вони так і не досягли жодного стратегічного успіху, 95% сухопутних військ РФ так чи інакше бере участь в агресії проти України – у них немає чим і немає кому воювати. Тому росіяни вирішили збільшити свій наступальний потенціал застосуванням авіації», – заявив Андрій Черняк.

За словами представника воєнної розвідки України, загалом ракет у РФ ще тисячі, але вони використовують їх набагато більше, ніж виробляють:

«За місяць вони зараз можуть виготовити не більше ніж 30-40 ракет. Ті старі ракети, що є в них на озброєнні, або не долітають через несправність, або мають обмежений радіус ураження», – пояснив представник ГУР МО України.

Українська протиповітряна оборона щодня посилюється, а з урахуванням того, що Повітряні сили навчилися збивати ракети та дрони-камікадзе, літаки збивати буде ще простіше, пояснює представник ГУР.

Також в українській розвідці наголошують, що російська армія не відмовилася від ідеї знищити енергосистему України. Разом з енергетикою ворог хоче знищити і паливно-енергетичний сектор, аби зупинити постачання нафтопродуктів.

Новини