Російський наступ можуть розтягнути в часі, – Олег Жданов

Фото: BBC

Масштабного наступу росіян може і не відбутись. Більше того, росіяни фактично вже почали наступальну операцію. Так вважає військовий експерт Олег Жданов.

Про це він розповів в ефірі «Першого Західного».

«Наступ росіян може бути просто розмазаним в часі за рахунок нарощування сил. Але через певний час вони почнуть знижувати темп наступу, бо така кількість втрат не може тривати вічно. Були найманці з в’язнів, тепер їх змінили регулярні війська. А далі вже нема кому їх замінювати», – пояснив експерт.

На його думку, найбільш напруженим на фронті  буде період до квітня. На початку весни російська армія зможе стягнути  до поля бою найбільшу кількість мобілізованого ресурсу.  

«Путін буде робити ставку на безмежний людський ресурс. Це його єдиний козир на сьогоднішній день. Він буде кидати в бій все більше людей», – зазначив Олег Жданов.

Ще Путін розраховує на втому Заходу від війни.

«На мою думку, США і ЄС відтерміновують наш контрнаступ ближче до літа. Десь кінець травня-початок червня. А зараз ми починаємо вести оборонну операцію. Але я не думаю, що Захід проявить свою втому. Сьогодні у них є чітке розуміння, що якщо ми не зупинимо Путіна, то завтра вони будуть мати нового Гітлера», – вважає Жданов.

Новини