Росія почала змінювати тактику обстрілів України – ГУР

Фото: РБК-Україна

Російські окупанти почали змінювати тактику обстрілів України, почав застосовувати різні типии озброєння.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

За його словами, зараз помітний вплив економічних санкцій на РФ. Вони намагаються обійти санкції, завезти комплектуючі, але це не так просто зробити. Зокрема, у росіян зараз в дефіциті балістичні ракети «Іскандер», наближаються до закінчення запаси «Калібрів», зменшується кількість крилатих ракет повітряного базування Х-101, Х-555. Росія здатна максимум на 2-3 потужних удари з високоточного озброєння.

«Ми зараз знаходимо уламки ракет, виготовлені в четвертому кварталі 2022 року. Значить, вони виробляються і зразу надаються у війська, щоб здійснювати обстріли наших об’єктів», – сказав Скібіцький.

Представник ГУР зазначив, що ворог почав комбінувати та змінювати тактику, застосовуючи в різних конфігураціях й іранські БпЛА, і ракети старого типу, і високоточні балістичні ракети та перероблені ракети С-300. Також ворог почав відчувати дефіцит РСЗВ.

«Якщо ми говоримо про суходіл, то це насамперед РСЗВ «Смерч», «Ураган» і навіть артилерійські снаряди калібру 122 мм, 152 мм. Головне управління розвідки МО України постійно фіксує заходи росії з поповнення саме цими боєприпасами з інших країн. Велику кількість вони завезли з Білорусі і дуже активно працюють з іншими країнами, щоб знайти запаси», – повідомив Скібіцький.

ГУР МО України також працює над отриманням інформації з росії, щоб своєчасно викрити плани ворога, попередити наше державне, військове керівництво, аби наша відповідь була адекватною.

Новини