Росія та Іран планують збудувати завод з виробництва безпілотників – WSJ

Фото: slovoidilo

Влада РФ та Ірану просувається в реалізації планів щодо будівництва заводу з виробництва іранських безпілотників у країні-агресорі. На ньому хочуть виготовляти щонайменше 6 тисяч безпілотників для війни в Україні.

Про це повідомляє «Європейська правда», з посиланням на The Wall Street Journal.

У рамках військового альянсу, що розвивається, іранська делегація високого рівня на початку січня прилетіла до Росії, аби відвідати заплановане місце для будівництва заводу і обговорити деталі для запуску проєкту. За даними видання, переговори переросли в конкретні плани.

У місті Єлабуга, розташованому в Республіці Татарстан, делегації  оглянули майданчик, де планується будівництво заводу, який найближчими роками зможе виробляти тисячі безпілотників.

За словами американських чиновників, обидві країни прагнуть створити швидший безпілотник, який може створити нові проблеми для української протиповітряної оборони. Досі Іран постачав Росії в основному так звані дрони-камікадзе, відомі як Shahed-136, які містять невелику кількість вибухівки, що детонує, коли безпілотні апарати врізаються в ціль.

Новини