Росіяни будуть пробувати атакувати на Луганському напрямку, – Сергій Грабський

Фото: slovoidilo

Луганський напрямок залишається небезпечним. Ворог може атакувати, щоб відвоювати втрачені позиції. Так росіяни хочуть відвернути увагу від провалу на південному напрямку.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів військовий аналітик Сергій Грабський.

За його словами, противник зацікавлений у виконанні своїх задекларованих цілей. Зокрема, вихід на кордони Луганської області – одна з них.

«Це найлегше досягається тому, що вони можуть підвести туди резерви. Ми там маємо неприкриті кордони, відтак Росія забезпечує спокійний підвіз резервів. І тому вони зможуть здійснити прорив, щоб зменшити негативний вплив від подій на південному напрямку. У що це виллється  – важко сказати. І саме тому, коли я згадував, що ми маємо 2-3 тижні щодо проведення активних дій, саме цей період, впродовж якого противник може підтягнути резерви», – говорить експерт.

Водночас він звертає увагу, що у наступі одне з головних завдань – вчасно зупинитись. Щоб потім не наразити себе на небезпеку, а відтак, і відступ.

«Тобто, ми маємо опікуватись і обороняти ті позиції, які ми можемо надійно втримати і забезпечити їх захист. Тому луганський напрямок зараз виглядає цікавим з точки зору перспективи проведення бойових дій», – розповідає Сергій Грабський.

Спроби ворога атакувати Білогорівку з боку Кремінної він називає «відчайдушним стрибком останніх зусиль перед тим, як вони змушені будуть відійти».

На його думку, зараз для нас найважливіше закріпити за собою трасу Троїцьке-Сватове-Кремінна, що створить для нас позитивні передумови для подальшого звільнення Луганщини.

Новини