Росіяни ударили по двох портових цивільних буксирах, двоє загиблих – ОК «Південь»

Скрін з відео: ОК Південь

На Очаківському напрямку росіяни влучили по двох портових цивільних буксирах, що були задіяні в транспортуванні баржі із збіжжям, виникла пожежа, втрачено керування суднами. Два члени екіпажів загинули, одного з пораненнями врятовано, доля ще одного – не відома.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Ворог продовжує обстріли портової інфраструктури на Очаківському напрямку. Внаслідок влучання по двох портових цивільних буксирах, що були задіяні в транспортуванні баржі із збіжжям, виникла пожежа, втрачено керування суднами. Два члени екіпажів загинули, одного з пораненнями врятовано, доля ще одного – не відома».

Також повідомляється, що українськими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано 75 вогневих завдань по районам зосередження сил та засобів противника.

Втрати ворога дорозвідуються.

Корабельне угруповання ворожого флоту в Чорному морі продовжує укриватися в ракетобезпечному районі, за мисом Тарханкут, складається з 8 кораблів та катерів, серед яких 2 надводних носії крилатих ракет. 16 високоточних далекобійних ракет типу «Калібр» напоготові до використання.

Новини