Росіяни в Бахмуті збільшили інтенсивність обстрілів та проводять перегрупування військ – Сирський

Фото: Сирський, Телеграм-канал

Росіяни в Бахмуті збільшили інтенсивність обстрілів з важкого озброєння, почали використовувати більш удосконалену техніку та проводять перегрупування військ.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

«Бахмут. Важка оборона триває. Я відвідав наших воїнів у районах ведення бойових дій, зустрівся з командирами бойових частин.

Сьогодні важливо максимально швидко ухвалювати рішення і прогнозувати дії ворога. Спілкування наживо з командирами дає змогу детально розібратись у ситуації та спланувати майбутні дії.

Росіяни збільшили інтенсивність обстрілів з важкого озброєння, почали використовувати більш удосконалену техніку та проводять перегрупування військ.

Це свідчить про те, що ворог не збирається змінювати свої плани і робить все можливе, аби взяти Бахмут під контроль та продовжити наступальні дії».

Сирський наголосив, Силам оборони вдається зривати плани ворога на Бахмутському напрямку. Але росіяни все ще сподіваються захопити місто до 9 травня. Наша задача – не допустити цього.

командувач Сухопутних військ розповів, що під час візиту відзначив державними та відомчими нагородами, а також вручив подарунки близько 170 бійцям східного фронту, які героїчно проявили себе у боях.

«Головна сила будь-якої армії – люди, які морально впевнені у собі та перемозі.

Наша армія тримається саме на таких людях».

оренда квартири Львів

Новини