Росіяни воюють в районі Роботиного без ротацій і підкріплень – ISW

Фото: ЗСУ

Українські війська 25 серпня продовжили контрнаступальні операції біля Роботиного на заході Запорізької області та просунулися вперед. Російські «воєнкори» висловили занепокоєння відсутністю підкріплень і ротації у цьому районі

Про це йдеться у щоденному звіті Інституту вивчення війни (ISW), пише Українська правда.

Генштаб ЗСУ повідомив, що українські війська досягли невизначених успіхів на напрямках Новоданилівка-Новопокровка (5-13 км на південь від Оріхова) та Мала Токмачка-Очеретувате (9-25 км на південний схід від Оріхова).

Один відомий російський «воєнкор» висловив занепокоєння щодо здатності втомлених боями російських військ тримати оборону в цьому районі на тлі заяв про те, що бойові дії перемістилися в південну частину Роботиного. Він стверджує, що багато російських військовослужбовців, які тут воюють, перебувають на передовій з початку українського контрнаступу і що у цих підрозділах нестача підкріплень.

Це твердження підтверджує оцінку ISW, що російські війська, які воюють на заході Запорізької області, обороняються від українських атак з початку контрнаступу без ротації або значного підкріплення.

оренда квартири Львів

Новини