Росії катастрофічно бракує боєприпасів, – Сергій Грабський

Фото: ЗСУ

В російській армії – критична ситуація з боєприпасами. Про цю обставину несвідомо повідомив засновник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин.  Ліміт витрат боєприпасів є єдиний. І він стосується не тільки «вагнерівців».

Про це в ефірі на «Першому Західному» розповів військовий експерт Сергій Грабський.

«Коли Пригожин починає стогнати про брак боєприпасів, то треба розуміти, що є таке поняття як ліміт витрат боєприпасів. Він є єдиним. Тобто, він говорить про те, про що не можуть сказати російські військові і вони уникають такої  розмови. А Пригожин свідомо чи скоріше за все, несвідомо, розкрив таємницю, що дійсно з артилерійськими припасами в них є проблема», – заявив Сергій Грабський.

За його словами, це повністю корелюється з тим, що кажуть українські військові. Мовляв, вони відчули зменшення артилерійських обстрілів з російського боку, натомість, лунає мінометний вогонь.

«Це також ситуація цугцвангу. Вони змушені наступати, але артилерійської підтримки вони не мають. Вони змушені збільшувати кількість піхоти і це призводить до того, що збільшуються втрати цієї піхоти. Це і є класика цугцвангу. Але зупинитись вони не можуть», – додає військовий експерт

Новини