Розмова Зеленського і Сі відбудеться, – експерт з міжнародних питань

Фото:ОПУ

Телефонна розмова Володимира Зеленського та Сі Цзіньпіна відбудеться. Просто зараз їхні представники узгоджують формулювання. У цьому переконаний  голова правління Інституту світової політики Віктор Шлінчак.

Про це він розповів в ефірі «Першого Західного».

На його думку, після візиту до Москви, Китай буде намагатись показати, що він не стає на якусь одну сторону.  Якщо глянути на китайські ЗМІ, за його словами, то там Сі змальовують як великого миротворця.

«Хто знайомий з дипломатією, знає, що дипломати довго борються за кожне слово. І це може розтягуватись навіть на тижні. Тому я думаю, що ця телефонна розмова буде. Але разом з тим, я думаю, що Китай все одно буде узгоджувати всі слова до своєї стратегії про біполярний світ, щоб для свого внутрішнього споживача, Китаю, показати свого лідера як людину, здатну вести переговори», – впевнений ВІктор Шлінчак.

Нещодавно китайський лідер Сі Цзіньпін відвідав Москву, де зустрівся з Володимиром Путіним.

А ще раніше Китай оприлюднив документ із 12 пунктів, у якому докладно виклав свою позицію щодо війни Росії проти України. Серед  іншого, там ідеться про припинення бойових дій, відновлення мирних переговорів, припинення санкцій.

оренда квартири Львів

Новини