Розвідка Британії: РФ буде змушена змінити логістику пального через удари по нафтобазах

Фото: росЗМІ

Росії, ймовірно, доведеться змінювати систему постачання пального через регулярні удари по базах зберігання у прикордонних з Україною районах, вважає розвідка Британії.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії про російсько-українську війну від 4 травня, повідомляє «Європейська правда».

Розвідка нагадує, що в останні місяці на окупованих територіях України та у російському прикордонні регулярно палають бази зберігання пального. Один з останніх випадків був 3 травня, коли загорілася база зберігання пального у російському селищі Волна, з російського боку Керченської протоки – схоже, внаслідок влучання ударного безпілотника.

«Пошкодження об’єктів зберігання пального і мережі розподілу напевно змусить РФ змінювати систему постачання пального, щоби пом’якшити наслідки таких атак. Це може включати такі заходи, як застосування додаткових заходів захисту на базах зберігання, як вже помічали у російському Туапсе, чи переорієнтація на інфраструктуру регіонів, яким менше загрожують атаки», – зазначає розвідка.

В огляді за попередню добу розповідали, що Росія вочевидь переорієнтувала повітряні удари з енергетичної інфраструктури України на військові, промислові та логістичні об’єкти.

оренда квартири Львів

Новини