Румунія категорично заперечила що «Шахеди» вибухнули на її території

Фото: Олег Ніколенко, Фейсбук

У Міноборони Румунії «категорично заперечили» інформацію української сторони про те, що російські ударні дрони упали і вибухнули на території Румунії під час нічної атаки 4 вересня.

Про це йдеться у заяві Міністерства національної оборони Румунії, пише «Європейська правда».

«Відповідальні структури Міністерства національної оборони у реальному часі моніторили ситуацію у зв’язку з атакою російських безпілотників, і минулої ночі, і в суботу та неділю, проти інфраструктури біля українських портів на Дунаї. У жодному з епізодів використані РФ ударні засоби не становили прямої воєнної загрози для національної території чи територіальних вод Румунії».

Водночас міністерство наголосило, що вважає ці атаки РФ невиправданими і такими, що суперечать міжнародному гуманітарному праву.

Румунська сторона додає, що застосовує заходи підвищеної пильності на суходолі, у морі та у повітрі і «робить свій внесок у посилення оборони й стримування на східному фланзі згідно з національними планами та планами у рамках НАТО».

Раніше, в МЗС України з посиланням на Держприкордонслужбу повідомили, що під час нічної атаки на українські порти на Дунаї російські «Шахеди» впали на території Румунії, і навіть опублікували фото вибуху з іншого боку Дунаю.

оренда квартири Львів

Новини