СБУ затримала ексдиректора «Антонова», суд арештував його на два місяці – ЗМІ

Фото: УНІАН

Служба безпеки України провела обшуки та вручила підозри раднику генерального директора ДП «Антонов» (ексгенеральному директору ДП «Антонов») Сергію Бичкову.

Про це пише Цензор.нет.

Також підозри вручені заступнику начальника-начальнику безпеки авіатранспортного підприємства ДП «Антонов» О. Нетьосову та директору авіатранспортного підприємства ДП Антонов» М. Харченку (заочно).

За версією слідства, у січні-лютому 2022 вони неодноразово відмовляли Нацгвардії у спорудженні інженерно-фортифікаційних споруд на території летовища у Гостомелі, що призвело до зниження обороноздатності об’єкту та, як наслідок, захоплення стратегічного для оборони столиці об’єкту.

Кримінальне провадження було відкрито у квітні. За даними слідства, службові особи ДП «Антонов» перешкоджали законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань, які брали участь у підготовці до оборони стратегічного для оборони столиці обʼєкту – Гостомельського аеродрому ДП «Антонов», що призвело до захоплення аеродрому, загибелі та поранень рятувальників ДСНС, пошкодження та знищення майна та літаків підприємства, у тому числі АН-225 «Мрія».

9 березня проведено 9 обшуків за місцем фактичного проживання та роботи фігурантів кримінального провадження.

Разом з тим, 9 березня 2023 року слідчим суддею Шевченківського районного суду міста Києва підозрюваним Бичкову та Нетьосову обрано запобіжний захід – тримання під вартою терміном на 60 діб без права внесення застави.

Новини