Ще у трьох регіонах Росії підпалили військкомати, в Дагестані – протести – росЗМІ

Фото: росЗМІ

У неділю в Калінінградській і Ленінградській областях Росії, а також у Мордовії підпалили військкомати. Окрім того, жителі села Ендірей у Дагестані перекрили федеральну трасу Хасавюрт-Махачкала, протестуючи проти мобілізації.

Про це повідомляють росЗМІ.

Зокрема, у місті Кіровськ Ленінградської області підпалили військкомат, підвісивши на віконну решітку каністру з пальним.

Як повідомляє 47news, о пів на п’яту ранку невідомий у Кіровську просвердлив отвір у вікні одного з кабінетів військкомату і вставив у нього шланг, який поступово подавав пальне з каністри, підвішеної до решітки на вікні. Загорівся кабінет площею близько десяти квадратних метрів, пожежу загасив нічний сторож. Палія поки зловити не вдалося.

У Черняховську в Калінінградській області у військкомат кинули «коктейль Молотова», повідомляє Amber Mash. Стверджується, що загорілася стіна будівлі, площа пожежі становила півтора метра, але її загасили чергові. При цьому «Калининград №1» стверджує, що загорілася тільки табличка, а сама будівля не постраждала. Обидва канали повідомляють, що зараз на місці поліцейські проводять перевірку. Amber Mash уточнює, що палія затримали.

Також у ніч на неділю загорівся військкомат у місті Рузаївка в Мордовії після того, як у вікно будівлі кинули два «коктейлі Молотова». Про це повідомляє 7х7 із посиланням на сам військкомат.

Крім того, стало відомо, що загорілася будівля адміністрації під Гатчиною в Ленінградській області. У неї теж кинули «коктейлі Молотова». Площа пожежі склала 50 квадратних метрів, постраждалих немає.

Окрім того, 25 вересня жителі села Ендірей у Дагестані перекрили федеральну трасу Хасавюрт-Махачкала, протестуючи проти мобілізації. Поліція відкрила стрілянину в повітря.

Зазначається, що з села у межах мобілізації призвали 110 осіб, і люди вийшли на акцію, щоб захистити своїх синів, братів і чоловіків.

Судячи з кадрів очевидців, поліція пострілами в повітря спробувала розігнати протестувальників. Чи є постраждалі або затримані, невідомо.

За інформацією видання, акції проти мобілізації почалися в різних регіонах Росії в перший день призову, 21 вересня. Відтоді в різних містах Росії затримали понад дві тисячі осіб, найбільше 21 вересня – понад 1300 осіб.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін вранці 21 вересня у зверненні до росіян заявив про «часткову» мобілізацію.

Пізніше з’ясувалося, що в указі про мобілізацію є таємний пункт, який дає змогу Міноборони країни призвати на війну більше мільйона людей, переважно з сіл.

Новини