США можуть надати Україні ATACMS уже у найближчий пакет допомоги – ABC News

Фото: ABC News

Сполучені Штати, імовірно, включать в майбутній пакет військової допомоги Україні далекобійні ракети ATACMS.

Про це пише ABC News із посиланням на джерела, повідомляє Українська правда.

Видання зазначає, що адміністрація президента США Джо Байдена, ймовірно, надасть Україні далекобійні ракети ATACMS, щоб допомогти їй у боротьбі з російським вторгненням.

Один із чиновників зазначив, що ATACMS «наближаються» (до України – ред.). Проте посадовець додав, що плани про надання військової допомоги можуть змінюватися до офіційного оголошення.

Інший чиновник сказав, що рішення про надання ракет вже «на столі» і, ймовірно, ATACMS будуть включені в майбутній пакет допомоги у сфері безпеки.

Він додав, що остаточного рішення ще не прийнято. За його словами, до того, як Україна отримає ракети, можуть минути місяці.

Нагадаємо, адміністрація президента США Джо Байдена відмовлялася передавати Україні далекобійні ракети ATACMS, незважаючи на прохання з боку Києва і тиск американських законодавців.

Як писало видання New York Times, в адміністрації президента США Джо Байдена йдуть «тихі» дебати щодо того, чи варто надсилати Україні далекобійні тактичні ракетні системи ATACMS.

Водночас під час саміту НАТО у Вільнюсі президент України Володимир Зеленський повідомляв, що під час переговорів із лідером США Джо Байденом порушував питання надання Україні далекобійних ракет ATACMS, але домовленостей станом на зараз немає.

оренда квартири Львів

Новини