Зеленський про зустріч в Рамштайні: більше ППО, танків, артилерії, снарядів та навчання наших військових

Фото: ОП

Підтверджено більше ППО, танків, більше артилерії та снарядів. А також – більше навчання наших військових.

Про це розповів у своєму вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський, підсумовуючи дев’яе засідання Контактної групи з питань оборони України у німецькому Рамштайні.

«Сьогодні – день чергового «Рамштайну», зустрічі групи військової підтримки України. 54 держави-партнери. Вже дев’ята така зустріч. І маємо чергові сильні рішення для захисту нашої держави, для зміцнення наших воїнів.

Підтверджено партнерами більше ППО. Підтверджено більше танків. Підтверджено більше артилерії та снарядів. Підтверджено більше навчання наших військових. Як сьогодні звучало, Ukraine must be successful. І тут ми погоджуємось: успіх повинен бути».

Зеленський додав, що далеко не все про «Рамштайн» можна повідомляти публічно. Значну частину домовленостей і дискусій залишиться за зачиненими дверима засідання Контактної групи. Але, як наголосив президент, можна сказати впевнено, що базові тенденції залишаються незмінними. Україна й партнери разом роблять усе, щоб держава-терорист програла. І щоб це сталося швидше.

«Ми бачимо зараз, що Кремль намагається вичавити з Росії весь можливий потенціал агресії. Вони поспішають. Бо знають, що світ все одно сильніший, але потребує часу, щоб згуртувати свою силу.

Тому швидкість – це дуже важливо. Швидкість в усьому. В ухваленні рішень. В реалізації рішень. У постачанні. У навчанні. Швидкість рятує життя людей, швидкість повертає безпеку».

Володимир Зеленський також розповів, що мав кілька нарад щодо ситуації на передовій, особливо на Донеччині та Луганщині. За його словами, там бої за кожен метр української землі.

«Маємо розуміти значення цих боїв. Кожен метр, виграний там, – це захист усієї нашої держави. Кожен день, який наші герої вистояли в Бахмуті, у Вугледарі, у Мар’їнці та інших містах і громадах Донбасу, – це скорочення російської агресії на тижні. Саме там зараз відбувається безпрецедентне знищення російського потенціалу. Усе, що ворог втратить на нашому Донбасі, він уже не зможе відновити. І це саме той потенціал російської агресії, від якого в керівництві держави-терориста очікували знищення всієї нашої України».

Новини