Створення військової місії є показником того, що підтримка України не припиниться – Марк Войджер

Фото:Armed Forces of Ukraine

США хочуть створити в Україні довгострокову місію з військової підтримки. Для керівництва нею планують призначити окремого генерала. Така ідея є свідченням готовності американців серйозно і довго підтримувати Україну.

Про це в ефірі «Першого Західного» заявив військовий експерт, ексрадник командувача сухопутних військ США у Європі Марк Войджер.

«Я не знаю всіх деталей, але думаю, що ця структура буде в межах європейського командування США. Це може бути в Штутгарті або Вісбадені, де є працював на генерала Ходжеса. Це, дійсно, командування американських військ в Європі. Це означає що американське командування розглядає боротьбу з Росією як довгострокову стратегію стримування», – говорить експерт.

За його словами, раніше такі ж місії створювались в Іраку, Афганістані. У місій були свої бюджети, керівники-генерали та штаби.

«Я думаю, це командування буде координувати військову допомогу, якої стає все більше, тренування бійців і контакти з вашим вищим командуванням і керівництвом. Тому ці наміри дуже серйозні і показують підтримку в довгостроковій перспективі», – Марк Войджер.

Новини