Світло в неділю відключатимуть лише з 16:00 до 20:00 – Укренерго

Фото: Укренерго

Внаслідок того, що після ремонту в мережу повернулись два блоки на ТЕЦ та імпорту електроенергії з інших країн, світло в неділю відключатимуть лише з 16:00 до 20:00. За виключенням Київської та Одеської областей.

Про це повідомило НЕК «Укренерго».

Зазначається, що споживання електроенергії поступово зростає через посилення морозів. Більш стрімке зростання очікується завтра, із початком робочого тижня.

Після ремонту в мережу повернулись два блоки на теплових електростанціях. Водночас один блок виведено в аварійний ремонт. Також протягом майже всієї доби відбувається імпорт електроенергії з інших країн.

Через це дещо зменшився дефіцит електроенерії, ліміти споживання доведені до всіх областей. Обмеження будуть діяти, за виключенням Київської та Одеської, лише на період з 16:00 до 20:00. В інший час доби обмеження споживання застосовувати не планується.

Також в Укренерго повідомили, що внаслідок масштабної аварії на одній з підстанцій НЕК «Укренерго», в Одесі та прилеглих районах продовжують діяти аварійні відключення.

Разом з Одеською обласною військовою адміністрацією та обленерго фахівці Укренерго розробляються резервні схеми заживлення Одеси та прилеглих районів.

Новини