Ситуація в Авдіївці може стати такою ж, як в Бахмуті – Сили оборони

Фото: Слово і Діло

Російські окупанти намагаються оточити Авдіївку Донецької області – найближчим часом ситуація може стати такою, як у Бахмуті.

Про це повідомив керівник об’єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський в ефірі національного телемарафону, пише Українська правда.

«Ворог зараз постійно намагається оточити Авдіївку. Я згоден з колегами з Британії, що Авдіївка може найближчим часом стати другим Бахмутом – це так і є. Однак хочу сказати, що не все так гаразд в російських підрозділах, які атакують на цьому напрямку.

За минулу добу ворог втратив близько трьох рот особового складу (на цьому напрямку – ред.)».

За його словами, штурми Авдіївки є однотипними та передбачуваними – ворог атакує з однієї і тої ж «посадки». В останні три дні окупанти використовують «останні резерви, які мають».

Нагадаємо, Британська розвідка 20 березня повідомила, що ситуація в Авдіївці Донецької області тактично подібна до того, що відбувається у Бахмуті.

Зокрема, за даними розвідки, українські війська продовжують організовану оборону, але їхні «лінії постачання на захід перебувають під дедалі більшою загрозою через російську операцію з оточення».

оренда квартири Львів

Новини