Треба шукати «золоту середину». Волонтер Стадницький про пріоритети витрачання грошей під час війни

Фото: Тарас Стадницький, Фейсбук

На що витрачати бюджетні гроші під час війни. На дрони чи стадіони? Актор, гуморист і волонтер Тарас Стадницький вважає, що до пріоритетів фінансування треба підходити «з головою» і дивитись, що потрібніше в тій чи іншій ситуації.   

Про це він розповів в програмі  «АНТИтокШОУ» на «Першому Західному».

«Я вертався з Тернополя, і побачив, що дуже активно ремонтується три мости. І я задав собі питання: «Наскільки це на часі?». Мені здається, що волонтери, люди, які кожен день стараються щось зібрати, щось відіслати і допомогти, на кожну таку витрату ставлять питання про те, наскільки воно доцільне. Але з іншого боку, якщо буде їхати фура з «Abrams», умовно, і провалиться на тому мості? То напевно, доцільно цей міст ремонтувати», – вважає Тарас Стадницький.

Тому його рецепт – це «золота середина». Треба шукати варіант, який буде логічним саме в тому конкретному випадку. Хоча стадіон зі списку необхідних витрат він би викинув.

«Дрони чи логістика? Тут треба дивитись що потрібніше. І держава, і громадянське суспільство мають в симбіозі створити оці списки пріоритетності витрат», – говорить волонтер.

оренда квартири Львів

Новини