У Білорусі заявили, що їх військові повертаються в частини. Але на кордоні їх менше не стало

Фото: Міноборони Білорусі

Міністерство оборони Білорусі показало, як білоруські військовослужбовці повертаються в пункт постійної дислокації після «посилення» держкордону, а українські прикордонники заявляють про незмінність ситуації.

«Білоруські військовослужбовці, які успішно виконали завдання з посилення ділянок державного кордону, повертаються в пункт постійної дислокації. Гвардійців зустріли представники командування військової частини, а також рідні та близькі».

Білоруське Міноборони не уточнює, скільки військовослужбовців повертаються до пункту дислокації, а скільки залишаються поблизу кордону.

Натомість показало фотографії, як військових зустрічають «хлібом-сіллю» у частинах, а також знімок зустрічі бійця з дитиною.

Натомість речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в коментарі «Українській правді» заявив, що змін у ситуації на державному кордоні з Республікою Білорусь не відмічається. «Обстановка залишається контрольованою. Ми продовжуємо фіксувати ту саму кількість військових підрозділів РБ, що як і раніше знаходилися на посиленні кордону з нашою країною, які змінюються на ротаційній основі. Змін у характері їхніх дій також не спостерігається».

Новини